top of page

Acerca de

luks-villa-5-1.jpeg

  AYT  Çelik & Prefabrik Yapı

Biz Kimiz...

Ankara Gölbaşı merkezli AYT Yapı, uzun yıllardan beri faaliyet gösterdiği inşaat sektöründe bir çok marka projeye imzasını atmış, gayrimenkul değerleme, proje ve fizibilite alanlarında profesyonelleşmiştir.

Son yıllarda artan ihtiyaçları göz önünde bulundurarak hafif çelik konstrüksiyon ve prefabrik yapılar üzerine kaliteli ve kullanışlı  evler üretmeye başlamıştır.

 

Misyonumuz...

Güvenilir bir gayrimenkul geliştiricisi olarak müşterilerimize yenilikleri ve kaliteyi en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda temin ederek memnuniyeti sağlamaktır.

Kaliteli tasarımları ulaşılabilir fiyatlarla sunmak, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümleri üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, taahhüdümüz altında olan proje teslimlerini zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, tedarikçileri kalite sisteminin bütünü içerisinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, iş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek, mümkün olduğu ölçüde çevre dostu yapı malzemelerini kullanmak, uygulamak ve çevreye saygılı olmak misyonumuzdur.

Vizyonumuz...

Müşteri ve çalışanlarına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün ve hizmet çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum olmak.

Bize Ulaşın...

Size özel üretimler sunuyoruz, projelerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

  • Instagram
  • Whatsapp
TEŞEKKÜRLER,
  • Instagram
  • Whatsapp
bottom of page